Adobe Photoshop CC ENG

Adobe Photoshop CC ENG
1550,00 zł netto1906,50 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka 26 października 2020

Opis produktu

Subskrypcja roczna Adobe Photoshop CC - wersja ENG

Program Photoshop® CC został w całości opracowany od nowa. Integralnym elementem oferty jest dostęp do wszystkich przyszłych wydań, dzięki czemu można zawsze korzystać z najnowszej wersji. Oparta na chmurze funkcja synchronizacji umożliwia zastosowanie osobistych ustawień na wielu komputerach. Usługa Creative Cloud™ jest teraz zintegrowana z serwisem Behance™, który zapewnia stały dopływ inspiracji i wygodną metodę prezentacji efektów pracy. Swoboda projektowania i udostępniania ułatwia naukę. To esencja usługi Creative Cloud.
 
Swoboda, szybkość i wydajność ułatwiają uzyskiwanie zachwycających obrazów. Program oferuje dziesiątki nowych i zmodyfikowanych funkcji, w tym najnowocześniejsze na świecie narzędzie do wyostrzania. Wyniki pracy można udostępniać bezpośrednio z poziomu programu Photoshop® CC. Można też synchronizować ustawienia na różnych komputerach oraz korzystać z nowych funkcji natychmiast po ich udostępnieniu. Całe środowisko twórcze jest pod ręką w jednym miejscu. Tylko w usłudze Creative Cloud™.
 
Zupełnie nowy filtr Inteligentne wyostrzenie
Złożone tekstury, ostre krawędzie i wyraźne szczegóły. W całości nowy filtr Inteligentne wyostrzenie oferuje najbardziej zaawansowaną z dostępnych obecnie technologii wyostrzania. Mechanizm analizy obrazu zapewnia maksymalizację szczegółów przy minimalizacji szumów i poświat. Oferuje też opcje dostosowania zapewniające wysoką jakość i naturalny wygląd uzyskiwanych obrazów.
 
Inteligentne próbkowanie w górę
Program umożliwia powiększenie obrazu o niskiej rozdzielczości w taki sposób, aby idealnie wyglądał na wydruku. Pozwala też przekształcić nieco większy obraz w plakat, a nawet billboard. Nowy mechanizm próbkowania w górę zachowuje szczegóły i zapewnia ostrość obrazu, nie wprowadzając przy tym szumów.
 
Dostęp do funkcji wersji Extended
Program Photoshop w usłudze Creative Cloud oferuje wszystkie zaawansowane funkcje edycji obrazów i wideo, jakich oczekują użytkownicy, a także nowoczesne narzędzia do edytowania i analizowania grafiki 3D, które dotąd były dostępne w programie Photoshop Extended.
 
Obsługa wtyczki Camera Raw 8 i warstw
Modyfikacje wprowadzone przy użyciu wtyczki Adobe Camera Raw można zastosować jako filtr w warstwie lub pliku programu Photoshop, aby następnie kontynuować pracę z nimi. Nową wtyczkę Adobe® Camera Raw 8 wyposażono w jeszcze dokładniejsze narzędzia do poprawiania obrazów, usuwania zniekształceń perspektywy i tworzenia winiet.
 
Prostokąty zaokrąglone z opcją edycji
O tę funkcję prosiło wielu użytkowników. Teraz można zmieniać rozmiary prostokątów i wielokrotnie je edytować — zarówno przed utworzeniem, jak i po wstawieniu. Program pozwala nawet zmodyfikować oddzielnie każdy róg prostokąta zaokrąglonego. Jeśli kształt jest przeznaczony na stronę internetową, pracę przyspiesza opcja eksportowania danych CSS z pliku.
 
Redukcja potrząśnięć aparatem fotograficznym
Teraz można poprawić ujęcia, które wydawały się stracone przez poruszenie aparatu. Funkcja redukcji potrząśnięć aparatem fotograficznym analizuje trajektorię ruchu i przywraca ostrość w przypadku rozmyć wywołanych długim czasem otwarcia migawki lub długą ogniskową.
 
Rozszerzona obsługa obiektów inteligentnych
Mechanizm obsługi obiektów inteligentnych umożliwia bezpieczne stosowanie efektów z galerii rozmyć i filtra Formowanie. Plik źródłowy pozostaje niezmieniony, gdy do obrazu lub materiału wideo są dodawane efekty rozmyć oraz wykrzywiania, wyciągania, wypychania czy wybrzuszania. Efekty można zmodyfikować lub usunąć w każdej chwili — nawet po zapisaniu pliku.
 
Ulepszone malowanie na obiektach 3D
Aktywny podgląd działa teraz do 100 razy szybciej niż we wcześniejszych wersjach. Podczas malowania na obiektach 3D i mapach tekstur jest zapewniona płynność interfejsu. Zaawansowany mechanizm malowania programu Photoshop pozwala uzyskać niepowtarzalny wygląd dowolnego modelu 3D.
 
Wymagania systemowe:
 
System Mac OS X
 • Wielordzeniowy, 64-bitowy procesor Intel
 • Mac OS X 10.7 (wersja 64-bitowa) lub 10.8 (wersja 64-bitowa)
 • 1 GB pamięci RAM
 • 3.2 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania w systemie plików z opcją rozróżniania wielkości znaków i na urządzeniach magazynujących flash
 • Wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768 (zalecana rozdzielczość 1280 x 800), karta graficzna z obsługą kolorów 16-bitowych i 256 MB pamięci VRAM (zalecane 512 MB pamięci VRAM w przypadku używania funkcji 3D)
 • System zgodny ze standardem OpenGL 2.0
 • Połączenie internetowe i rejestracja na potrzeby obowiązkowej aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności członkostwa i dostępu do usług online*
System Microsoft Windows
 • Procesor Intel® Pentium® 4 lub AMD Athlon® 64 (2 GHz lub szybszy)
 • Microsoft® Windows® 7 z dodatkiem Service Pack 2 lub Windows 8 z dodatkiem Service Pack 1
 • 1 GB pamięci RAM
 • 2.5 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania na wymiennych urządzeniach magazynujących z pamięcią flash
 • Wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768 (zalecana rozdzielczość 1280 x 800), karta graficzna z obsługą kolorów 16-bitowych i 256 MB pamięci VRAM (zalecane 512 MB pamięci VRAM w przypadku używania funkcji 3D)
 • System zgodny ze standardem OpenGL 2.0
 • Połączenie internetowe i rejestracja na potrzeby obowiązkowej aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności członkostwa i dostępu do usług online*
* Ten produkt może być zintegrowany z pewnymi usługami online udostępnianymi na serwerach firmy Adobe lub innych firm oraz zapewniać dostęp do takich usług. Usługi online firmy Adobe, w tym usługa Adobe® Creative Cloud™, są dostępne wyłącznie dla użytkowników mających co najmniej 13 lat. Wymagają akceptacji dodatkowych warunków oraz zasad prywatności online firmy Adobe. Aplikacje i usługi online są dostępne tylko w wybranych krajach i językach. Mogą wymagać rejestracji użytkownika. Mogą też podlegać zmianom i zostać wycofane bez powiadomienia. Ponadto może być konieczne uiszczenie dodatkowych opłat lub wykupienie subskrypcji.

Wersja językowa MUE - Multi European Languages zawiera:

    Dansk
    Deutsch
    English
    Español
    Français
    Français*
    Hebrew*
    Hungarian
    Italiano
    Nederlands
    Norwegian
    Polski
    Português (Brasil)
    Suomi
    Svenska
    Turkish
    Ukrainian
    čeština
    Русский
    عربي*
    日本語
    简体中文
    繁體中文
    한국어

* W wersji środkowowschodniej są obsługiwane języki arabski i hebrajski (łącznie z pełną obsługą zapisu od prawej do lewej), funkcje ułatwiające pracę z językami arabskim i hebrajskim, a także interfejs w języku angielskim. Wersja francuska północnoafrykańska (francuska*) oferuje pełną obsługę zapisu od prawej do lewej, funkcje ułatwiające pracę z językami arabskimi i hebrajskim oraz interfejs w języku francuskim.

Plan roczny

Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.

Zapytaj o produkt

Blog

#zostańwdomu i pracuj zdalnie#zostańwdomu i pracuj zdalnie

Drodzy Klienci! Aktualna sytuacja związana z wirusem COVID-19 jest trudna dla każdego z nas. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i chrońmy swoich bliskich.

Czytaj więcej
3ds Max 2021 już dostępny!3ds Max 2021 już dostępny!

Narzędzia firmy Autodesk do pracy z grafiką 3D, w tym m.in. 3ds Max 2021 zostały udoskonalone i wzbogacone o kolejne nowości i rozszerzenia w zakresie wydajności i efektu końcowego.

Czytaj więcej
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij