Adobe After Effects CC ENG

Adobe After Effects CC ENG
1642,28 zł netto2020,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Subskrypcja After Effects CC na 12 miesięcy. Dostęp do najnowszych funkcji przez cały rok bez dodatkowych opłat.
 
After Effects CC to oprogramowanie klasy referencyjnej w branży animatorów i osób zajmujących się efektami wizualnymi. Umożliwia tworzenie napisów i przejść kinowych. W Affter Effects CC stworzysz wszystko począwszy od filmów, programów tv, wideo a skończywszy na stronach www.
 
Program After Effects CC oferuje dostęp do najnowszych funkcji:
 
Eksport w formacie Apple ProRes w systemie Windows
Produkcja wideo przebiega sprawniej, a generowanie danych wyjściowych jest łatwiejsze dzięki nowym ustawieniom predefiniowanym eksportu w formacie Apple ProRes — między innymi ProRes 4444 i ProRes 422 — dostępnym w systemach macOS i Windows 10.

Zaawansowane narzędzia do pracy z marionetkami — modyfikowanie siatek
Nowe punkty Zaawansowane i Wygięcie pozwalają precyzyjnie skręcać, wyginać, wykrzywiać oraz skalować animacje.
 
Natywne przejścia głębokości 3D
Renderer Classic 3D lub CINEMA 4D w programie After Effects umożliwia wygenerowanie przejść głębokości. Przestrzeń 3D usprawnia i przyspiesza łączenie obiektów. Stosując efekty takie jak Głębia pola, Trójwymiarowa mgła czy Otoczka głębi, można nadać obiektom naturalny wygląd. Dane głębi pozwalają też symulować wygląd 3D.
 
Szybsza i łatwiejsza obsługa wyrażeń
Nowy mechanizm obsługi wyrażeń JavaScript dodatkowo ułatwia pracę nad animacjami dzięki nawet sześciokrotnie szybszemu przetwarzaniu wyrazów twarzy. Do pisania wyrażeń służy nowy, wyjątkowo funkcjonalny edytor.
 
Projektowanie elastycznych układów — czas
Program pozwala tworzyć animacje dostosowujące się do zmian długości z zachowaniem chronionych klatek kluczowych. Projekty można eksportować jako szablony animacji, co ułatwia ich przenoszenie w procesie edycji.

Selektywne stopniowanie kolorów Lumetri
Nowatorskie narzędzia Lumetri do pracy z kolorami umożliwiają selektywne korygowanie kolorów, co ułatwia dostosowywanie krzywych kolorów. Każda krzywa ma dwie osie wartości w parach, dzięki czemu można precyzyjnie dopasować kolorystykę.
 
Zarządzanie kolorami wyświetlaczy
Podczas przenoszenia materiałów w obiegu pracy z programu After Effects do Adobe Premiere Pro kolory pozostają dokładnie takie same (i tak samo wyświetlane) na ekranach rec709, rec202 i P3.
 
Ulepszona wymiana plików szablonów animacji z programem Premiere Pro
Dane arkuszy kalkulacyjnych CSV i TSV można otwierać, modyfikować i zastępować w programie Premiere Pro CC, co ułatwia tworzenie dynamicznych szablonów opartych na danych. Opcje są zgrupowane w celu ułatwiania znajdowania tych właściwości szablonów animacji, które można edytować. Aby umożliwić osobom edytującym modyfikowanie czcionek, wystarczy odblokować ustawienia czcionek.
 
Natywna wtyczka Mocha AE do programu After Effects
Wtyczka Mocha AE oferująca przyspieszanie GPU zapewnia szybkie i dokładne śledzenie oparte na płaszczyznach. Teraz uprościliśmy interfejs tej wtyczki, dodaliśmy obsługę wyświetlaczy Retina i o wysokich rozdzielczościach oraz wprowadziliśmy natywną integrację z programem After Effects.
 
Tworzenie w rzucie 180 stopni VR, podgląd na zestawie VR
Obsługa zaawansowanych materiałów wideo pozwala pracować z zawartością VR 180 stopni. Dodawane efekty VR mogą współpracować na przemian z materiałami 180 i 360 stopni. Gotowe wideo można publikować w formacie VR 180 stopni Google — w serwisie YouTube lub na innych platformach. Nowa opcja Tryb kinowy zapewnia podgląd zawartości rzutowanej na sześcianie przy użyciu zestawu VR.
 
Optymalizacja użycia GPU i wydajności
Do nowych efektów oferujących optymalizacje oparte na GPU należą Wypełnienie, Krzywe, Ekspozycja, Szum, Trichromia, Ustawianie maski i Balans kolorów. Efekt Wypaczenie faliste jest teraz realizowany w wielu wątkach i renderowany dwa–trzy razy szybciej przy użyciu wielu rdzeni procesora. W najnowszych systemach macOS zwiększyliśmy wydajność dekodowania formatów H.264 i HEVC.
 
Rozbudowane właściwości wzorcowe
Właściwości wzorcowe pozwalają stosować bardziej zaawansowane obiegi pracy, które obsługują przekształcenia zwijania, zmiany czasu, efekty dźwiękowe, rozmycie ruchu, wyrażenia sterujące ścieżkami masek i kształtów, kamery 3D oraz światła.
 
Panel Nauka
Dopiero zaczynasz korzystać z programu After Effects? Nowy panel Materiały do nauki pomaga w zapoznaniu się z osią czasu i innymi opcjami. Oferuje on interaktywne samouczki, które pozwalają szybko rozpocząć tworzenie kompozycji.
 
Ściślejsza integracja z programami Animate i XC
Pliki FLA z programu Animate można importować jako kompozycje z warstwami wprost do programu After Effects. Aby dodać do projektu z programu XC zaawansowaną animację lub wprowadzić go do złożonego projektu grafiki ruchomej, wystarczy wysłać ten projekt — z zachowaniem wysokiej jakości — do programu After Effects.
 
Zapraszanie grup w usłudze Projekt zespołu
Komunikację usprawnia opcja zapraszania grup i członków zespołu z książki adresowej przedsiębiorstwa, bez potrzeby wpisywania adresów.
 
Udoskonalona obsługa formatów
Najnowszy mechanizm obsługi kamer Panasonic, RED i Sony oferuje wyższą wydajność.
 
Ulepszenia Bibliotek Creative Cloud
Zasoby takie jak pliki programów Adobe Illustrator i Photoshop można przeciągać do panelu Biblioteki CC, aby szybko korzystać z kompozycji programu After Effects. Biblioteki i zasoby można udostępniać członkom zespołu, a także eksportować i przechowywać w projekcie.
 
To jeszcze nie wszystko
Dodatkowe elementy oferty: łatwiejsze znajdowanie efektów z przyspieszaniem GPU, skrypty instalacji, szybkie włączanie i wyłączanie wyrażeń.
 

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij