ABBYY

Sprzedażą i dystrybucją oprogramowania ABBYY FineReader zajmujemy się od początku historii naszej działalności. FineReader to doskonały program do obsługii PDF, oparty na technologii OCR wykorzystującej sztuczną inteligencję do zarządzania dokumentami. OCR rozpoznaje znaki uzyskując cały tekst dokumentu. Oferujemy elastyczne subskrypcje FineReader PDF na rok i 3 lata dla firm prywatnych, placówek edukacyjnych oraz organizacji publicznych. Cena FineReader zależna jest od okresu trwania subskrypcji. Cennik ABBYY dostępny jest na powyższej stronie.

ABBYY FineReader


3ds Max to jedno z najpopularniejszych środowisk do pracy w 3D. Oprogramowanie służy do modelowania, animacji oraz renderingu, zapewniając użytkownikom nowoczesne, rozbudowane narzędzia, pozwalające na uzyskanie niezwykłych efektów. Autodesk 3ds Max znajduje zastosowanie w wielu branżach – w przemyśle filmowym i związanym z grami komputerowymi, wzornictwie przemysłowym, architekturze, reklamie czy multimediach. Oprogramowanie jest kompatybilne z najważniejszymi silnikami renderującymi, takimi jak NVIDIA Mental Ray, NVIDIA Iray czy V-Ray.

Cena 3ds Max jest zależna od rodzaju licencji – u nas można zakupić najnowsze wersje oprogramowania z licencją roczną lub trzyletnią. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i wyboru produktu, który najlepiej spełni wszystkie oczekiwania.
 

Inventor Professional


Autodesk Inventor Professional to oprogramowanie przeznaczone głównie dla branży mechanicznej. Umożliwia zaprojektowanie i weryfikację produktów przed rozpoczęciem procesu produkcyjnego, dlatego jest ważnym narzędziem dla wielu przedsiębiorstw. Zawiera wiele zaawansowanych narzędzi 3D, dzięki którym pozwala na tworzenie bardzo rozbudowanych projektów z nawet tysiącami części składowych. Oprogramowanie wykorzystuje również nowatorskie opcje automatyzujące projektowanie 3D, co znacznie przyspiesza pracę. Inventor Professional wykorzystuje się w takich branżach, jak meblarska, maszynowa, narzędziowa, motoryzacyjna czy elektrotechniczna.

Cena Inventor Professional jest zależna od rodzaju subskrypcji – w naszej ofercie znajduje się najnowsza wersja oprogramowania, dostępna z licencją roczną lub trzyletnią.
 

AutoCAD
 

AutoCAD to nowoczesne oprogramowanie dla branży architektonicznej, pozwalające na tworzenie projektów 2D i 3D. Daje użytkownikom wiele zaawansowanych narzędzi do modelowania powierzchni, brył i siatek, które ułatwiają i przyspieszają pracę. Umożliwia importowanie modeli z różnych aplikacji oraz posiada niezawodną technologię udostępniania plików TrustedDWG, która pozwala na swobodną wymianę i edycję projektów różnych firm. W oprogramowaniu zostały także dodane dodatkowe opcje, ułatwiające tworzenie dokumentacji – w tym widok przekroju i widok szczegółowy importowanych projektów czy podgląd dokonanych zmian w oknie roboczym. AutoCAD wykorzystuje również przetwarzanie danych w chmurze, co znacznie ułatwia dostęp do projektów dla wszystkich zaangażowanych w nie osób.

Cena AutoCAD również jest zależna od rodzaju licencji – w naszej ofercie znajduje się najnowsza wersja oprogramowania z licencją roczną lub trzyletnią.
 

 
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij