3E Catalog

3E Catalog
277,90 zł netto341,82 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Komercyjna licencja dla wtyczki 3E Catalog firmy 3E Praha Engineering dla programu SketchUp Pro do szybkiego i prostego tworzenia list elementów projektu.

Catalog zawiera wszystkie obiekty z przypisanymi atrybutami i ignoruje pozostałe. Atrybuty mogą być przypisane w edytorze atrybutów, takich jak materiały, wagi, ceny, opisy... Atrybuty te mogą być zapisywane wraz z geometrią komponentu do biblioteki. 3E Catalog oferuje różne konfiguracje wyświetlania detali. Możemy wybrać te z nich, które są najlepsze dla osiągnięcia naszych celów. Możemy modyfikować te konfiguracje, rozszerzać je lub tworzyć nasze własne. 3E Catalog aktualizuje wszystkie rzeczywiste informacje zawarte w naszym projekcie. Wynik może być zapisany w formacie HTML, PDF, CSV wydrukowany lub przesłany e-mailem. 3E Catalog to wtyczka dla programu SketchUp dzięki, której użytkownik w prosty i szybki sposób może tworzyć listy elementów w swoim projekcie.

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij