3E Catalog

3E Catalog
277,90 zł netto341,82 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka 19 kwietnia 2021

Opis produktu

Komercyjna licencja dla wtyczki 3E Catalog firmy 3E Praha Engineering dla programu SketchUp Pro do szybkiego i prostego tworzenia list elementów projektu.

Catalog zawiera wszystkie obiekty z przypisanymi atrybutami i ignoruje pozostałe. Atrybuty mogą być przypisane w edytorze atrybutów, takich jak materiały, wagi, ceny, opisy... Atrybuty te mogą być zapisywane wraz z geometrią komponentu do biblioteki. 3E Catalog oferuje różne konfiguracje wyświetlania detali. Możemy wybrać te z nich, które są najlepsze dla osiągnięcia naszych celów. Możemy modyfikować te konfiguracje, rozszerzać je lub tworzyć nasze własne. 3E Catalog aktualizuje wszystkie rzeczywiste informacje zawarte w naszym projekcie. Wynik może być zapisany w formacie HTML, PDF, CSV wydrukowany lub przesłany e-mailem. 3E Catalog to wtyczka dla programu SketchUp dzięki, której użytkownik w prosty i szybki sposób może tworzyć listy elementów w swoim projekcie.

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij