3ds Max 2024 - licencja na 3 lata

3ds Max 2024 - licencja na 3 lata
24599,00 zł netto30256,77 zł brutto31971,39oszczędzasz 5%
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka 5 czerwca 2023

Opis produktu

3ds Max 2024 – licencja 3-letnia - nowa subskrypcja

 
Prezentujemy nowy 3ds Max 2024, który pozwala na skuteczne tworzenie modeli 3D, realistycznych animacji oraz wizualizacji 3D. Od teraz możesz urzeczywistnić obrazy, które do tej pory były wyłącznie w Twojej wyobraźni! Program to zupełnie nowe pomysły, które pozwolą Ci wykreować kompozycje zgodne z najnowocześniejszymi trendami w projektowaniu i dzięki którym w stu procentach wykorzystasz swój potencjał. Firma Autodesk oferuje całą masę nowych, funkcjonalnych narzędzi, a także poprawiła działanie swojego programu – dzięki temu najnowsza wersja 3ds Max 2022 działa szybciej, wydajniej i zgodnie z Twoim rytmem pracy.

Od teraz nową, atrakcyjną rzeczywistość może kreować każdy – początkujący graficy i projektanci, najwięksi filmowcy i doświadczeni profesjonaliści. I to bez względu na miejsce, w którym się znajdują! Wykupując roczną subskrypcję 3ds Max 2024, zyskujesz całkowitą swobodę jeżeli chodzi o eksperymentowanie w przestrzeni 3D, a także korzystanie z najnowocześniejszych, najbardziej funkcjonalnych narzędzi. To również bardzo wygodny sposób wykupienia programu oraz możliwość dopasowania konkretnej opcji do potrzeb oraz możliwości finansowych, jakimi dysponujesz. Co więcej, korzystając z subskrypcji zawsze masz dostęp do najnowszej wersji programu, a także indywidualnej obsługi technicznej na stronie internetowej. Cena 3ds Max 2024 dotyczy 1 stanowiska.


Co nowego znajdziesz w 3ds Max 2024?

 • Bake to texture – Znacznie ulepszona, jeszcze bardziej intuicyjne i w pełni skryptowalne środowisko, które umożliwia „bake-owanie” tekstur – posiada obsługę PBR (Physically Based Rendering), przepływów pracy OSL oraz przesłonięć.
 • Installer – Nowoczesny, znacznie bardziej usprawniony proces instalacji – jest szybszy i prostszy, jak nigdy wcześniej!
 • Scripting with Python 3 – Dzięki ciągłemu ulepszaniu Pythona w 3ds Max, możliwe jest wdrażanie programu w procesy produkcyjne – dlatego korzystają z niego zarówno artyści, jak i programiści.
 • Arnold as the Default Renderer – Innowacyjny tryb renderowania, który został ustawiony jako domyślny.
 • Physically Based Rendering (PBR) - 3ds Max 2021 jest nie tylko funkcjonalny, ale i prostszy w obsłudze – np. w kwestii użycia PBR w trakcie pracy w viewportach i trybach podglądu w czasie rzeczywistym.
 • Improved Viewport Quality & Settings – Dzięki łatwiejszej konfiguracji Viewportów możliwe jest stworzenie wysokiej jakości podglądu, co ma wpływ na wysoką jakość opracowań.
 • OSL Shaders – Jeszcze lepszy interfejs i nowe moduły cieniowania, które przekładają się w pozytywny sposób na odbiór grafika korzystającego z OSL.
 • File I/O – Możliwość zapisywania scen z dużą ilością komponentów – dodatkowo o wiele szybciej niż dotychczas!
 • Chamfer improvements – Dzięki stałemu rozwojowi modyfikatora „Chamfer”, tym razem możesz skorzystać z obsługi w trybie edycji bryły „edit poly modifier”, wierzchołku, krawędzi czy powierzchni – w ten sposób osiągnięto możliwość pokazywania detalu fazowej bryły na niespotykanym wcześniej poziomie.
 • Weighted Normals Modifier – Dodana obsługa „Weighted Normals” dla modeli, które są stosowane w 3DS Maxie.
 • SketchUp Import – Wciąż udoskonalany importer plików SketchUp, bazujący na ATF – dzięki temu dodatkowe konwertery nie są potrzebne.
 • Substance Update - Nowy typ mapy “Substance2”, dzięki któremu praca przebiega szybciej, a Ty otrzymujesz wiele dodatkowych możliwości.
 • ProSound Improved audio support - Dodane nowe funkcje i wyeliminowane, które były w poprzedniej edycji.
 • FBX Improvements - Możliwość eksportowania animacji z poziomu interfejsu użytkownika, w tym możliwy eksportowania materiału “Shell” i nie tylko.
 • 3rd Party Developer Tools - Pluginy są kompatybilne z tymi z poprzedniej wersji 2020, a do tego zostały ulepszone przez producenta!


3ds Max 2024 cena za 3 lata

Cena subskrypcji 3ds Max 2024 na 3 lata to jednorazowa opłata uiszczana  "z góry" za licencję czasową. Program działa 3 lata. Po wygaśnięciu subskrypcji można ją przedłużyć.
 

Wymagania systemowe 3ds Max 2024

 3ds Max 2024 działa tylko na systemie Microsoft Windows 10 (64-bit).

 

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij