• Strona główna
 • Edukacja
 • Szkolenia
 • Regulamin
 • Dostawy
 • O nas
 • Kontakt

Visual Studio Professional 2015 z usługą MSDN

Microsoft Visual Studio 2015 jest zaawansowanym zintegrowanym środowiskiem programistycznym, zapewniającym wysoką jakość kodu w całym cyklu wytwórczym aplikacji – od projektowania do wdrożenia. Bez względu czy projektowane są aplikacje dla SharePoint, sieci web, systemu Windows, Windows Phone i innych, to Visual Studio jest narzędziem wspierającym tworzenie wszystkich tych rozwiązań.

Większe efekty

Dowolna aplikacja na dowolną platformę
Twórz aplikacje na różnorodne urządzenia, komputery i do Internetu — z wykorzystaniem możliwości chmury i dotychczasowych aplikacji i umiejętności. Międzyplatformowe technologie pomagają tworzyć aplikacje dla systemów Windows, Android i iOS z poziomu pojedynczego rozwiązania deweloperskiego.

Większe osiągniecia

Zrozumienie kodu zespołu

Visual Studio Professional z usługą MSDN dostarcza zaawansowane funkcje, które pozwalają szybko zrozumieć kod. Filtry kodu pozwalają skupić się na pracy, pokazując odwołania do kodu, zmiany w kodzie, kto ostatnio modyfikował daną metodę czy też zgodność z testami — wszystko to wprost z miejsca, w którym jesteś w kodzie.

Szersza współpraca

Szybsze dostarczanie oprogramowania

Visual Studio Professional 2015 z usługą MSDN zawiera serwer Team Foundation Server 2015. Wykorzystaj narzędzia, usługi i zasoby, które usprawniają współpracę w zespole i zapewniają analityczne informacje zwrotne, by skutecznie realizować projekty programistyczne. Wykorzystaj narzędzia planowania projektów w metodologii agile, pomieszczenia zespołów, diagramy i wiele więcej.

Subskrypcja MSDN

Wyłączny dostęp do bogatych zasobów firmy Microsoft dla deweloperów (Subskrypcja roczna)
Z Visual Studio Professional z subskrypcją MSDN otrzymasz oprogramowanie i korzyści potrzebne, by być na bieżąco z wszystkim, co związane z kodem: w tym dostęp do podstawowego oprogramowania firmy Microsoft do opracowywania i testowania, miesięczny kredyt na usługi w chmurze, narzędzia do współpracy, szkolenia, profesjonalną pomoc techniczną i wiele więcej — wszystko, co najnowsze i najlepsze od firmy Microsoft.

Korzyści dla subskrybenta
Oprogramowanie, usługi, pomoc techniczna, szkolenie — korzystaj z bogatej oferty narzędzi firmy Microsoft dla deweloperów, w tym z najnowszej wersji środowiska IDE programu Visual Studio dostępnego w z programem Visual Studio z subskrypcją MSDN lub roczną subskrybcją programu Visual Studio. Jako subskrybent uzyskujesz dostęp do szerokiej gamy zasobów, które pomogą Ci tworzyć i wdrażać fantastyczne aplikacje przeznaczone na Twoje ulubione platformy i urządzenia oraz zarządzać nimi. Pakiet ten, obejmuje najwyższej klasy narzędzia dla systemów Windows, iOS, Android i Linux. Dzięki dostępowi do ogromnej biblioteki oprogramowania firmy Microsoft używanego obecnie i w przeszłości, środkom na korzystanie z platformy Azure oraz usłudze Visual Studio Team Services, masz wszystko, czego potrzebujesz do obsługi całego procesu wdrażania zgodnie z własnymi założeniami.

Uzyskaj subskrypcje aby skorzystać z atrakcyjnych cen i dodatkowych korzyści:

Standardowa subskrypcja programu Visual Studio : Uwzględnia nieograniczone prawa do używania środowiska IDE programu Visual Studio oraz subskrypcję udostępniającą kompleksowe korzyści, które ułatwiają całościowe zarządzanie procesem wdrażania. Program Visual Studio z subskrypcją MSDN jest dostępny w Sklepie Microsoft i u odsprzedawców licencji zbiorczych firmy Microsoft.


Wymagania

Procesor
Procesor 1,6 GHz lub szybszy

System operacyjny
Windows 7 SP1 (x86 i x64), Windows 8 (x86 i x64), Windows 8.1 (x86 i x64), Windows Server 2008 R2 SP1 (x64), Windows Server 2012 (x64), Windows Server 2012 R2 (x64), Windows 10

Pamięć
1 GB (1,5 GB w przypadku uruchomienia w środowisku maszyny wirtualnej)

Miejsce na dysku twardym
10 GB

Łączność
Dostęp do Internetu (mogą mieć zastosowanie opłaty za czas połączenia)

Karta graficzna
Karta graficzna zgodna   technologią DirectX 9 oraz wyświetlacz o rozdzielczości co najmniej 1024 x 768

Inne wymagania systemowe
W przypadku tworzenia aplikacji do Sklepu Windows i uniwersalnych aplikacji Windows:

    • Opracowywanie aplikacji na Windows 8.1 i Windows Phone 8.1 wymaga systemu Windows 8.1 Update lub nowszego.
    • Opracowywanie aplikacji na Windows Phone 8.0 wymaga systemu Windows 8.1 Update (x64) lub nowszego.
    • W przypadku emulatorów Windows wymagany jest system Windows 8.1 (x64) Professional lub nowszy oraz procesor obsługujący funkcję Hyper-V dla klienta oraz translację adresów drugiego poziomu (SLAT)

Licencjonowanie użytkowników


Visual Studio Professional jest licencjonowane dla poszczególnych użytkowników. Każdy licencjonowany użytkownik może zainstalować oprogramowanie na dowolnej liczbie urządzeń i używać go do projektowania, opracowywania, testowania i demonstrowania swoich programów. Licencja obejmuje bieżącą wersję oprogramowania, Visual Studio Professional 2015, oraz prawo do jednoczesnego uruchamiania wcześniejszych wersji Visual Studio Professional, do których użytkownik posiada dostęp.

Pojedynczy deweloperzy pracujący w środowiskach szkoleniowych, do celów badawczych lub biorący udział w projektach open source mogą kwalifikować się do uzyskania bezpłatnej wersji Visual Studio o nazwie Visual Studio Community. Visual Studio Community 2015 zawiera wszystkie wspaniałe funkcje Visual Studio Professional 2015, zaprojektowane i zoptymalizowane z myślą o pojedynczych deweloperach, uczniach i studentach, autorach oprogramowania open source i małych zespołach. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej i pobrać oprogramowanie.

***

Informacje o licencji:

 • Aktualna wersja oprogramowania Microsoft Visual Studio Professional 2016 (pełna wersja) + usługa MSDN
 • Wersja do użytku komercyjnego 
 • Platforma systemowa: Windows
 • Licencja dożywotnia
 • Licencja pochodzi od autoryzowanego dystrybutora MICROSOFT w Polsce
 • Realizacja: 1-3 dni robocze 
Jesteś zainteresowany zakupem licencji? Zamów online lub skontaktuj się z Nami!
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...