• Strona główna
 • Edukacja
 • Szkolenia
 • Regulamin
 • Dostawy
 • O nas
 • Kontakt

Visual Studio Professional 2015

Microsoft Visual Studio 2015 jest zaawansowanym zintegrowanym środowiskiem programistycznym, zapewniającym wysoką jakość kodu w całym cyklu wytwórczym aplikacji – od projektowania do wdrożenia. Bez względu czy projektowane są aplikacje dla SharePoint, sieci web, systemu Windows, Windows Phone i innych, to Visual Studio jest narzędziem wspierającym tworzenie wszystkich tych rozwiązań.

Opracowywanie oprogramowania działającego na szeregu urządzeń i w chmurze

Wszystko, czego potrzebujesz
Rozbudowane narzędzia do tworzenia aplikacji Sklepu Windows. Analizator responsywności interfejsu i profiler zużycia energii dla aplikacji XAML i HTML pozwalają zapewnić lepsze wykorzystanie urządzeń, na których są one uruchamiane, czego efektem jest dłuższa i stabilniejsza praca. Narzędzie Blend for XAML zawiera linijki i niestandardowe prowadnice, które pozwalają tworzyć interfejsy z dokładnością co do piksela.
 
Większe efekty

Dowolna aplikacja na dowolną platformę
Twórz aplikacje na różnorodne urządzenia, komputery i do Internetu — z wykorzystaniem możliwości chmury i dotychczasowych aplikacji i umiejętności. Międzyplatformowe technologie pomagają tworzyć aplikacje dla systemów Windows, Android i iOS z poziomu pojedynczego rozwiązania deweloperskiego.

Większe osiągniecia

Zrozumienie kodu zespołu
Visual Studio Professional dostarcza zaawansowane funkcje, które pozwalają szybko zrozumieć kod. Filtry kodu pozwalają skupić się na pracy, pokazując odwołania do kodu, zmiany w kodzie, kto ostatnio modyfikował daną metodę czy też zgodność z testami — wszystko to wprost z miejsca, w którym jesteś w kodzie.

Wymagania

Procesor
Procesor 1,6 GHz lub szybszy

System operacyjny
Windows 7 SP1 (x86 i x64), Windows 8 (x86 i x64), Windows 8.1 (x86 i x64), Windows Server 2008 R2 SP1 (x64), Windows Server 2012 (x64), Windows Server 2012 R2 (x64), Windows 10

Pamięć
1 GB (1,5 GB w przypadku uruchomienia w środowisku maszyny wirtualnej)

Miejsce na dysku twardym
10 GB

Łączność
Dostęp do Internetu (mogą mieć zastosowanie opłaty za czas połączenia)

Karta graficzna
Karta graficzna zgodna   technologią DirectX 9 oraz wyświetlacz o rozdzielczości co najmniej 1024 x 768

Inne wymagania systemowe
W przypadku tworzenia aplikacji do Sklepu Windows i uniwersalnych aplikacji Windows:

    • Opracowywanie aplikacji na Windows 8.1 i Windows Phone 8.1 wymaga systemu Windows 8.1 Update lub nowszego.
    • Opracowywanie aplikacji na Windows Phone 8.0 wymaga systemu Windows 8.1 Update (x64) lub nowszego.
    • W przypadku emulatorów Windows wymagany jest system Windows 8.1 (x64) Professional lub nowszy oraz procesor obsługujący funkcję Hyper-V dla klienta oraz translację adresów drugiego poziomu (SLAT)

Licencjonowanie użytkowników


Visual Studio Professional jest licencjonowane dla poszczególnych użytkowników. Każdy licencjonowany użytkownik może zainstalować oprogramowanie na dowolnej liczbie urządzeń i używać go do projektowania, opracowywania, testowania i demonstrowania swoich programów. Licencja obejmuje bieżącą wersję oprogramowania, Visual Studio Professional 2015, oraz prawo do jednoczesnego uruchamiania wcześniejszych wersji Visual Studio Professional, do których użytkownik posiada dostęp.

Pojedynczy deweloperzy pracujący w środowiskach szkoleniowych, do celów badawczych lub biorący udział w projektach open source mogą kwalifikować się do uzyskania bezpłatnej wersji Visual Studio o nazwie Visual Studio Community. Visual Studio Community 2015 zawiera wszystkie wspaniałe funkcje Visual Studio Professional 2015, zaprojektowane i zoptymalizowane z myślą o pojedynczych deweloperach, uczniach i studentach, autorach oprogramowania open source i małych zespołach. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej i pobrać oprogramowanie.

***

Informacje o licencji:

 • Aktualna wersja oprogramowania Microsoft Visual Studio Professional 2016 (pełna wersja)
 • Wersja do użytku komercyjnego 
 • Platforma systemowa: Windows
 • Licencja dożywotnia
 • Licencja pochodzi od autoryzowanego dystrybutora MICROSOFT w Polsce
 • Realizacja: 1-3 dni robocze 
Jesteś zainteresowany zakupem licencji? Zamów online lub skontaktuj się z Nami!

 
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...