• Strona główna
 • Edukacja
 • Szkolenia
 • Regulamin
 • Dostawy
 • O nas
 • Kontakt

SketchUp Pro 2016 PL (+ roczna subskrypcja)

Odkryj świat 3D w łatwy i efektywny sposób za pomocą SketchUp Pro 2016. Nowa wersja SketchUp Pro zachwyca większą wydajnością, nową funkcją Magazynu wtyczek, czy niezawodną współpracą z nowymi formami plików. Niezależnie od tego, czy chcesz tworzyć podstawowe modele architektoniczne, czy modelować tereny zielone - skarpy, zbocza, oczka wodne, program SketchUp Pro umożliwi Ci osiągnięcie spektakularnych efektów, już przy pierwszym projekcie.  SketchUp Pro jest niezwykle intuicyjny w obsłudze, i łatwy do przyswojenia, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla osób rozpoczynających przygodę z projektowaniem 3D. Program pozwala łączyć elementy 3D z elementami 2D, takimi jak zdjęcia, projekty graficzne, tekst, szablony blokowe, a nawet tekst pisany ręcznie, w celu tworzenia atrakcyjnych prezentacji interaktywnych Twoich projektów. SketchUp Pro 2016 jest kompatybilny z 3ds Max, AutoCAD , COLLADA, Google Earth, XSI.

Zakup licencji obejmuje roczną subskrypcję programu Trimble SketchUp Pro, która zawiera: 
 • natychmiastowy i bezpłatny dostęp do aktualnych wersji SketchUp Pro
 • mailowe wsparcie techniczne przy instalacji programu i autoryzacji licencji (w języku angielskim)

Dodatkowo klienci, którzy kupili licencje w sklepie Rivasoft.pl otrzymują 

 • mailowy i telefoniczny dostęp do wsparcia technicznego i merytorycznego zapewniający najwyższy priorytet obsługi,
 • możliwość zmiany danych licencyjnych programu SketchUp Pro,
 • możliwość transferu licencji programu SketchUp Pro pomiędzy systemami operacyjnymi Windows i Mac Os,

Odkryj nowe funkcje programu SketchUp Pro 2015
   
Wydajność
Po raz pierwszy SketchUp dostępny jest również w wersji 64-bit dla Windows. Ulepszony skrypt wykorzystywany przez program do tworzenia płaszczyzn umożliwił znaczną poprawę wydajności w operacjach takich jak rozbijanie grup lub komponentów, szczególnie w przypadku bardzo dużych modeli. Dzięki funkcji Fast Styles w SketchUp od razu widzisz, które style będą renderować się szybko, włączając style utworzone przez Ciebie. Szybkie style oznaczone są w oknie styli specjalną ikoną.
   
Nowe narzędzia
Teraz możesz szybko rysować w SketchUp precyzyjne prostokąty w płaszczyźnie innej niż te wyznaczone przez domyślne osie. Łuk oparty na trzech punktach – wraz z nową wersją programu dostępne są aż cztery sposoby rysowania łuku. Nowa jakość etykiet w LayOut – teraz możesz w wygodny sposób umiejscowić i wyrównać dwuczłonowe etykiety. Podczas umieszczania etykiety możesz wybrać rodzaj informacji, której będzie ona dotyczyć: atrybuty komponentu, klasyfikatory BIM, płaszczyzny – co tylko chcesz.
   
Prostota i przejrzystość
Nowa polityka licencjonowania, bardziej przyjazna niż kiedykolwiek – teraz masz aż 30 dni na wypróbowanie jak działa SketchUp Pro 2015. Co więcej, licencje SketchUp Pro 2015 mogą być zamiennie wykorzystywane na komputerach Mac lub PC. Uproszczono także działanie licencji sieciowych i dla przedsiębiorstw. Dzięki możliwości importu plików IFC nowa wersja SketchUp wspiera w dużo większym stopniu zarządzanie informacjami o modelu w programie. Ulepszono również narzędzie Classifier, umożliwiające dodawanie do modelu informacji BIM, które pozostają w modelu przy przenoszeniu go pomiędzy różnymi programami do projektowania

   
***

Kto korzysta z programu SketchUp Pro? Każdy!

Setki tysięcy specjalistów z zakresu architektury, budownictwa, inżynierii, architektury wnętrz i krajobrazu, lekkich konstrukcji, urbanistyki, designu kuchni i łazienek, projektowania gier i filmów, obróbki drewna oraz wielu innych dziedzin wykorzystuje SketchUp Pro przez cały czas, każdego dnia. Program jest uniwersalnym substytutem dla drogiego i skomplikowanego oprogramowania CAD.

Inteligentne podejście do modelowania 3D

Rozpocznij od rysowania linii. Następnie wpychaj i wyciągaj powierzchnie, aby zamienić je w obiekty 3D. Rozciągaj, kopiuj, obracaj, maluj, aby utworzyć wszystko, co tylko zechcesz. Potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji? Zacznij od modelowania z CAD, danych terenu, fotografii  czy nawet ręcznych szkiców. Buduj modele w oparciu o niestandardowe ustawienia. SketchUp Pro jest jednocześnie prostym i wiele potrafiącym narzędziem, dlatego bez wątpienia spełni on Twoje największe oczekiwania.

Zmień swoje modele w rysunki z LayOut

W każdym projekcie nadchodzi moment, kiedy konieczne jest stworzenie zastawu rysunków, które pokazują Twój model: plany, przekroje, elewacje, perspektywy. LayOut w SketchUp Pro pozwala na dodawanie widoków modelu, wybieranie skali rysunków, dostosowanie  grubości linii, a także dodawanie wymiarów, objaśnień i grafiki. Zmiany w Twoim modelu są automatycznie dokonywane w LayOut. Kiedy nadejdzie odpowiedni moment, eksportuj pliki PDF, obraz oraz pliki CAD.

Dobry i szybki
Istnieje powód, dla którego SketchUp jest  synonimem „przyjaznego  i intuicyjnego” oprogramowania do modelowania: nie poświęcamy użyteczności na rzecz funkcjonalności. Dzięki poręcznym i kontekstowym wskazówkom, panelu instruktora dedykowanemu poczytującym użytkownikom oaz znaczną ilością zasobów internetowych, skorzystanie z pomocy jest zawsze niezmiernie proste. Ponadto, w razie potrzeby, licencja obejmuje rok darmowego wsparcia technicznego.

Eksport i import
SketchUp został stworzony, aby mógł od razu działać z istniejącym przepływem pracy.  Dzięki importerom do DXF, DWG, 3DS, DAE, KMZ, TIF, JPG, PNG i kilku innym, możesz wnieść dowolne elementy do swoich rysunków, modeli czy obrazów.  SketchUp Pro eksportuje ponadto wszystkie wymienione wcześniej formaty plus: PDF, OBJ, FBX, XSI, VRML, MP4, WEBM i AVI.

Slajdy są nudne, prezentuj ze SketchUp Pro
Sceny pozwalają na zapisywanie widoków modelu, z których można skorzystać w każdej chwili. Style zapewniają z kolei nieograniczone efekty wizualne, aby Twoja praca wyglądała na dokładną,  pobieżną lub jak coś pomiędzy.  Płaszczyzny Przekroju  przecinają modele, tworząc w ten sposób widoki przekroju. Przejdź do pełnego  ekranu, poruszaj się po nim, dodawaj etykiety i eksportuj animacje przelotu. Prezentuj ze SketchUp Pro i porozumiewaj się dzięki niemu!

Pod dostatkiem wtyczek i modeli
Potrzebujesz konkretnego krzesła do pokoju, który projektujesz, lampę do szopy, nosorożca do zoo? Znajdziesz niemal wszystko w Galerii 3D programu SketchUp, największej na świecie przechowalni darmowych modeli 3D. Odnośnie wtyczek, zapewniających dodatkowe funkcję i narzędzia, nowa funkcja Magazynu Wtyczek całkowicie Cię zadowoli.

Projektuj i analizuj
SketchUp Pro może precyzyjnie przewidzieć miejsca padania cieni, podając godzinę, datę i miejsce na ziemi. Program pokazuje dokładnie to, co można zobaczyć z jakiegokolwiek miejsca w modelu. Ponadto przelicza dowolne pole powierzchni lub materiału, a także objętość załączonego kształtu 3D. SketchUp pozwala także na dodawanie atrybutów do obiektów oraz generowanie przydatnych list i raportów.

Świat kontekstu – dosłownie
W około dwie minuty można wybrać fragment świata i wprowadzić go do modelu SketchUp Pro – aż do 1km2 na raz. Za darmo otrzymasz zdjęcia lotnicze, model terenu 3D oraz dane dotyczące długości i szerokości geograficznej w celu dokładnej analizy cienia. Można ponadto importować stąd wcześniej modelowane budynki do kontekstu strony i wykorzystać obrazy Widoku Ulicy Google Maps do modelowania wszystkiego, czego potrzebujesz.

Miejsce na wszystko i wszystko na swoim miejscu

Kluczem do sukcesu do modelowania 3D jest porządek i dobra organizacja.  Spraw, by Twoje modele były łatwe do pracy i prezentacji. Wykorzystaj grupy i komponenty do dzielenia geometrii w części logiczne. Warstwy są przydatne do oddzielania dużych części Twojego modelu, a Outliner daje możliwość zobaczenia wszystkiego na raz.

Wymagania dla SketchUp 2015:

Windows 7 / 8

Wymagania systemowe:
 • Microsoft® Internet Explorer 9.0 lub nowszy
 • .NET Framework version 4.0
Wymagania sprzętowe (rekomendowane):

 • procesor 2+ GHz
 • 8+ GB RAM
 • 500 MB wolnej przestrzeni dyskowej
 • Karta graficzna z 1 GB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL w wersji 2.0 lub nowszej)
 • myszka z trzema przyciskami
 •  niektóre funkcje SketchUp wymagają dostępu do Internetu
Wymagania sprzętowe (minimalne):
 • procesor 1 GHz
 • 4 GB RAM
 • 300 MB wolnej przestrzeni dyskowej (na instalację)
 • 16B MB wolnej przestrzeni dyskowej (całkowitej)
 • Karta graficzna z 512 MB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL w wersji 2.0 lub nowszej)
 • myszka z trzema przyciskami
 • niektóre funkcje SketchUp wymagają dostępu do Internetu
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...