• Strona główna
  • Edukacja
  • Szkolenia
  • Regulamin
  • Dostawy
  • O nas
  • Kontakt

Office Home and Student 2016 ENG Mac

dostępność: Dostępny

cena netto: 505,00 zł

cena brutto:621,15

Zamawiam
Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów na Mac - jeden użytkownik, jeden komputer.

Medialess License Kit: licencja bez nośnika, aktywacja za pomocą 25-znakowego klucza produktu.


Pakiet Office stworzony dla komputera Mac
Pakiet Office 2016 dla komputerów Mac został stworzony od podstaw, aby wykorzystać najnowsze funkcje komputerów Mac, takie jak wyświetlacz Retina, obsługa widoku pełnoekranowego, a nawet przewijanie z efektem „odbicia”. To idealne połączenie pakietu Office, który znasz i któremu ufasz, z komputerem Mac, który kochasz.

Word
Tworzenie i udostępnianie profesjonalnie wyglądających dokumentów dzięki nowoczesnym narzędziom do edycji, recenzji i udostępniania. Nowa zakładka Projektowanie umożliwia szybki dostęp do funkcji, a Inteligentne wyszukiwanie odnajduje w sieci informacje na podstawie kontekstu i przedstawia je bezpośrednio w programie Word.

Excel

Analiza i prezentacja danych na nowe, intuicyjne sposoby, dzięki odświeżonemu interfejsowi użytkownika i ulubionym skrótom klawiaturowym. Korzystaj z funkcji, takich jak Analysis Toolpak, Fragmentator i Konstruktor formuł, aby zaoszczędzić czas i skoncentrować się na istotnych informacjach.

PowerPoint
Tworzenie, współpraca i skuteczna prezentacja pomysłów dzięki nowym przejściom slajdów i ulepszonemu okienku konfiguracji animacji. Pogrupowane komentarze do slajdów umożliwiają uwzględnienie sprzężenia zwrotnego w prezentacjach.

OneNote
To osobisty notatnik elektroniczny, w którym można przechowywać notatki, pomysły, strony WWW, zdjęcia, a nawet pliki dźwiękowe i wideo. Czy to w domu, biurze, czy w podróży, możliwe jest zabranie ich w dowolne miejsce i jednoczesne udostępnianie ich i współpraca z innymi.

Wszystko co potrzebujesz, zawsze i wszędzie

Bez względu na to, czy pracujesz na komputerze Mac, telefonie iPhone, czy na tablecie iPad, dzięki chmurze OneDrive zyskasz natychmiastowy dostęp do dokumentów – zawsze i wszędzie.

Wymagania

Wymagany procesor
Procesor Intel

Wymagany system operacyjny
Mac OS X 10.10

Wymagana pamięć
4 GB RAM

Wymagane miejsce na dysku
6 GB HFS+ format dysku twardego

Wymagany monitor
Rozdzielczość 1280 x 800

Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...