• Strona główna
  • Edukacja
  • Szkolenia
  • Regulamin
  • Dostawy
  • O nas
  • Kontakt

Manipulator 3Dconnexion SpaceNavigator for Notebooks

dostępność: Dostępny

cena netto: 480,00 zł

cena brutto:590,40

Zamawiam
SpaceNavigator for Notebooks to myszka 3D dla mobilnych użytkowników, którzy pracują w wielu różnych miejscach. Myszka Space Navigator zapewnia swobodną, intuicyjną i precyzyjną nawigację 3D, gdziekolwiek jesteś. Delikatny nacisk, pociągnięcie, obrócenie czy przechylenie drążka manipulatora, dzięki opatentowanej technologii sześciu stopni swobody ruchu (6DoF), powoduje równoczesne przesunięcie, zoom i obrócenie modelu czy scenerii. Zwiększenie nacisku na drążek przyspiesza ruch, zmniejszenie nacisku umożliwia skomplikowane dostosowania. To praktycznie tak, jakby sięgało się wgłąb i trzymało model lub kamerę w dłoni.

Najważniejsze cechy manipulatora 3D SpaceNavigator for Notebooks

Technologia 3Dconnexion 6DoF
Kluczem do płynnej i intuicyjnej nawigacji 3D jest zaawansowany, opatentowany sensor wykorzystujący sześć stopni swobody ruchu (6DoF). Jest on cztery razy bardziej precyzyjny od swojego poprzednika i reaguje na ruchy wielkości 4 mikrometrów (to około 1/25 grubości ludzkiego włosa). 

Drążęk kontrolny 3Dconnexion
Delikatny nacisk, pociągnięcie, obrócenie czy przechylenie drążka manipulatora generuje jednoczesne przesunięcie, przybliżenie/oddalenie i rotację cyfrowego modelu lub scenerii 3D. To praktycznie tak, jakby sięgało się wgłąb i trzymało model lub kamerę w dłoni.

Dwa programowalne przyciski
SpaceNavigator posiada wygodnie rozmieszczone przyciski. Klawisz FIT błyskawicznie przywraca model na środek ekranu. Klawisz MENU zapewnia szybki dostęp do ustawień nawigacji znajdujących się na panelu kontrolnym myszki 3D. 

Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...