• Strona główna
  • Edukacja
  • Szkolenia
  • Regulamin
  • Dostawy
  • O nas
  • Kontakt

IRender nXt

dostępność: Dostępny

cena netto: 1971,15 zł

cena brutto:2424,51

Zamawiam

IRender nXt to całkowicie zintegrowany silnik renderujący dla SketchUp oparty jest na zupełnie nowej technologii, opracowanej przez Robert McNeel and Associates. IRender nXt zapewnia wyjątkową równowagę pomiędzy realizmem obrazu, łatwością konfiguracji oraz szybkimi rezultatami osiąganymi przez projektantów.

Realizm

Wyjątkowy realizm jest kluczem do łatwego zrozumienia projektów od koncepcji po detale. Nowa technologia IRender nXt sprawia, że prezentacje projektu i materiały marketingowe stają się bardziej realistyczne.

Łatwość obsługi

Nie trzeba być  maniakiem renderingu, by wygenerować imponujące obrazy z IRender nXt. Program ten bowiem zapewnia wszystko, czego potrzebuje użytkownik, by działać szybko i sprawnie tj. scenariusze oświetlenia, bogatą bibliotekę materiałów oraz bibliotekę roślin. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników program oferuje dodatkowe funkcje.

Prędkość

Z uwagi na oszczędność czasu, IRender nXt daje wczesny obraz w krótkim czasie, dlatego użytkownik może natychmiast zdecydować o ewentualnych zmianach w obrazie, oświetleniu czy materiałach. Po dokonaniu ustawień, można zdecydować jak długo będzie trwała praca komputera. Najczęściej jest to tylko kilka minut, ale w niektórych przypadkach komputer może pracować całą noc. IRender nXt pozwala także na tzw. off processing na innych komputerach, podczas gdy własny sprzęt można wykorzystać do innych zadań.

Integracja

IRender nXt jest w pełni zintegrowany ze SketchUp. Model SketchUp widoczny na ekranie jest tym, co zostanie poddane procesowi renderowania – z takim samym widokiem, kolorami, materiałami itd. Renderowanie może odbywać się w rozmiarze obrazu SketchUp lub w dowolnej innej wielkości. IRender nXt działa wewnątrz SketchUp, wykorzystując jego geometrię, materiały, tekstury oraz pozycję słońca w celu tworzenia fotorealistycznego obrazu. Dla bardziej widowiskowego efektu aktywować można inne funkcje renderingu, takie jak odbicie, blask, rośliny i drzewa, a także wykorzystać program do tworzenia wysokiej jakości animacji. Gotowy, wyrenderowany obraz może być zapisany jako plik JPEG lub PNG.

Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...