• Strona główna
  • Edukacja
  • Szkolenia
  • Regulamin
  • Dostawy
  • O nas
  • Kontakt

BodyPaint 3D R20

dostępność: Dostępny

cena netto: 3400,00 zł

cena brutto:4182,00

Zamawiam
Czy nie byłoby świetnie, gdybyś miał ulubione narzędzia do edycji obrazu bezpośrednio w programie do grafiki 3D? A gdyby te narzędzia dodatkowo współpracowały z aplikacją 3D? Brzmi nieźle? To dokładnie to, co oferuje BodyPaint 3D R20!

Zapomnij o szwach na mapowaniu UV, zapomnij o niedokładnych teksturach i o ciągłym przerzucaniu się pomiędzy programem do edycji rastrów a programem do modelowania. Zacznij tworzyć szczegółowe tekstury w prosty sposób - bezpośrednio na modelach 3D! Zapomnij o płaskich kompromisach!

BodyPaint 3D zapewnia doskonałą kontrolę nad teksturami dzięki warstwom, filtrom oraz obsługą tabletu, przy czym wszystko jest zoptymalizowane pod kątem pracy w 3D. W przypadku malowania możesz używać równocześnie do 10 kanałów w jednym pędzlu, a więc malujesz nie tyle kolorem, co materiałem, natomiast unikalna technika RayBrush™ pozwala na podgląd edytowanego obrazu w czasie rzeczywistym.

Projection Painting pomaga w tworzeniu map wolnych od zniekształceń. To szybkie i wygodne w użyciu narzędzie pozwala na „malowanie” szwów UV także na kilku obiektach równocześnie.

Nawet najbardziej skomplikowane UV można opanować za pomocą zestawu narzędzi do edycji UV. BodyPaint 3D oferuje trzy automatyczne algorytmy mapowania UV, włączając w to system Optymalnego Mapowania Sześciennego.
Dla użytkowników programu CINEMA 4D BodyPaint będzie widoczny jako całkowicie zintegrowany moduł. BodyPaint jako narzędzie pracy dla artystów 3D zawiera darmowe pluginy do wymiany modeli, tekstur oraz mapowania UV z większością popularnych aplikacji 3D.

Wymagania systemowe:

Licencja elektroniczna, komercyjna, 1 użytkownik.

Dostępne języki: polski, angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, chiński, czeski, japoński, rosyjski, arabski
  
System operacyjny: Windows, Mac

Miejsce na dysku po instalacji: około 10 GB

Obsługiwane systemy operacyjne C4D:   
Windows 10 64-bit
Windows 8 64-bit
Windows 7 64-bit
Apple Mac OS 10.11.6 lub 10.12.4 lub wyższy z 64bit

Obsługiwane procesory C4D:   
Intel Pentium 4
Intel Pentium 4D
Intel XEON
Intel Core 2
Intel Core i7
Intel Core i5
Intel Core i3
Intel Celeron
Intel Celeron D
AMD Sempron
AMD Athlon 64
AMD Opteron
AMD FX
AMD Phenom
AMD Ontario
AMD Zacate
AMD Kabini
AMD Temash
AMD Beema
AMD Mullins
AMD Llano
AMD Trinity
AMD Richland
AMD Kaveri
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...